Апостиль у Запоріжжі

Для того щоб українські документи мали юридичну силу за кордоном, необхідна їх легалізація. Для країн, які брали участь у підписанні Гаазької конвенції 1961 року, консульська і дипломатична легалізація документів не вимагається. У цьому випадку досить проставлення спеціальної печатки — апостиля. Щоб поставити апостиль у Запоріжжі, потрібно звернутися до компетентних компаній для підготовки і відправки документів у Міністерства України, які здійснюють апостилювання.
Наявність апостиля підтверджує справжність офіційного документа і надає юридичну силу для інших країн. Апостилювання вимагає менше часу, ніж консульська легалізація.

Як поставити апостиль у Запоріжжі

Апостилювання документів — процес, що вимагає знання особливостей подачі заявок, правил збору і підготовки необхідних паперів. Є безліч нюансів, які потрібно врахувати, інакше можна втратити велику кількість часу на бюрократичну рутину. Бюро перекладів «Держпереклад» (м. Запоріжжя) бере всі ці проблеми на себе. Зв’яжіться з нами за телефоном, Viber або електронній пошті для отримання додаткової інформації про послугу проставлення апостиля.

На які документи ставиться апостиль:

Апостиль можна поставити на освітні документи, наприклад, диплом, атестат і додатки. Проставлення штампу здійснюється Міністерством освіти і науки України. Копії диплома для проставлення апостиля не приймаються. Штамп ставиться тільки на оригінал документа.

Відмовити в апостилюванні можуть у декількох випадках:

— якщо документ пошкоджений;- якщо є написи, виправлення;

— відсутні необхідні підписи або печатки;

— підпис не відповідає особистості або посади керівника навчального закладу;

— Міністерство освіти і науки України не змогло підтвердити факт видачі диплома.
Штамп апостилю може знадобитися для свідоцтв і виписок з органів РАЦСу, судових і реєстраційних документів для юридичних осіб.

Апостилювання довідки про несудимість

Печатку ставить МЗС України в Києві. Довідку про несудимість видає Міністерство внутрішніх справ України. Апостилюванню не підлягають довідки про несудимість, в яких відсутній підпис начальника МЗС та печатка установи. Проставлення апостиля проводиться на оригіналі довідки про несудимість.
Якщо ж країна вимагає подвійний апостиль, то штамп ставиться на оригінал і нотаріально засвідчену копію з перекладом. Тип штампу слід уточнювати в іноземній організації, якій потрібна довідка про несудимість.
Термін апостилювання документів залежить від офіційного органу, в який відправляється запит. Для Міністерства юстиції України термін становить 5-7 робочих днів, для Міністерства освіти — 3-30 робочих днів. Для Міністерства закордонних справ — 3-6 днів, але в деяких випадках може збільшуватися до 20. Час варіюється в залежності від типу документа, заявленої терміновості та наявності або відсутності необхідності отримувати додаткову інформацію від установи, яка видала документ.

Оставьте комментарий

Создайте подобный сайт на WordPress.com
Начало работы